Skórzana kurtka ze złotymi guzikami

Bawełniana kurtka ze złotymi guzikami

Skórzana kurtka z kryształowym logo

Kurtki Balmain - damskie i męskie

Odzież wierzchnia, jaką jest kurtka, futro, parka, powinna nie tylko chronić od zimna, deszczu i mrozu, powinna również być stylowa. Kurtka firmy Balmain to produkt łączący ze sobą nie tylko świetnie zaprojektowane elementy wpisujące się w obecne trendy, ale również funkcjonalność i dbałość o szczegóły. Jeśli szukasz charyzmatycznej kurtki, zaprojektowanej przez światowej sławy projektanta, w której poczujesz się wyjątkowo, jesteś w dobrym miejscu.

Kurtka Balmain- czym się wyróżnia

Kurtki marki Balmain to przede wszystkim charakterystyczne, ciężkie ramoneski stworzone z najlepszego materiału, jakim jest skóra cielęca, ale również kurtka balmain w rodzaju futrzanej parki, oraz jeansowej krótkiej kurtki. Skóra cielęca to materiał, który zapewnia jednocześnie delikatność jak i wytrzymałość, bowiem nie przeciera się, nie rwie, ani nie odkształca, a z upływem lat materiał zyskuje na atrakcyjności. Skóra cielęca, z której uszyte są kurtki, jest miękka w dotyku i pięknie się układa.

Oprócz skóry wykorzystywanej w produkcji również możemy znaleźć fasony uszyte z miękkiej bawełny z dodatkiem wiskozy, które przeznaczone są na chłodne dni, oraz modele z kolorowego jeansu idealne na lato. Kurtki Balmain łączą zarówno świetny styl jak i precyzyjne wykonanie, z dbałością o najmniejsze szczegóły i wszelkie detale. Cechą charakterystyczną w tworzeniu kurtek dla firmy Balmain są specjalnie dobrane guziki do kurtek, które są niepowtarzalne, dołączone paski w różnych miejscach oraz poduszki na ramionach. Czym wyróżniają się modele kurtek Balmain? Specjalnie grawerowane guziki w jednych modelach zachwycają swoją pokaźną wielkością oraz kolorem, w innych stanowią delikatne ozdobniki.

Dodatkowym atutem są kryształy Swarovskiego, wykorzystywane do zdobienia materiału na klapach i przodzie kurtki, a także tworzą logo firmy Balmain w wybranych egzemplarzach. Wykorzystanie zamków, wszytych w klapy ramoneski oraz na jej rękawach nadaje im rockowy charakter, a pasek będący ściągaczem kurtki, zaznacza talię. Wspomniane paski zakończone są klamerkami różnej wielkości, którymi można regulować szerokość zarówno dołu kurtki, jak i rękawów.

Kurtka Balmain - cena

Ceny kurtek Balmain różnią się od siebie w zależności od modelu i materiału, z jakiego zostały wykonane, oraz elementów zdobiących, jakimi są np. kryształy Swarovskiego. Za kurtkę Balmain stworzoną ze skóry cielęcej wykładanej kryształami zapłacisz więcej- od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych, za model uszyty z bawełny czy jeansu zapłacisz dużo mniej. Cena kurtki Balmain będzie dostosowana przede wszystkim do materiału użytego podczas produkcji oraz dodatków- kryształów Swarovskiego, oraz wyselekcjonowanych guzików. Warto wspomnieć, że produkty marki Balmain to wysokiej klasy odzież i dodatki, których jakość oceniana jest bardzo wysoko.


Jeśli jesteś miłośniczką stylowych, charyzmatycznych kurtek, marka Balmain jest dla Ciebie, wybierz rockowe kurtki o ciekawych fasonach, zaprojektowane przez projektanta, wykonane z najlepszych tkanin.