Balmain - opinie

Nie ma co się dziwić, że marka balmain cieszy się tak dobrą renomą. Posiadam zarówno kosmetyki do włosów tej marki oraz perfumy Balmain - opinie adekwatne do jakości. Stosując te produkty czuję się jak w SPA! Czuć również wyjątkowość tych produktów i jakość zarówno wykonania opakowań, przepięknym zapachu jak i całej zawartości! Czysta przyjemność! Można choć na chwile po ciężkim dniu poczuć się wyjątkowo.
Edyta
Od zawsze marzyłam o pięknie skrojonej marynarce marki Balmain. Z tym marzeniem muszę trochę poczekać, najpierw zamówiłam perfumy balmain. Opinie innych kobiet pomogły wybrać mi te, które wpiszą się w moje gusta. Niedawno kupiłam również klapki na wakacje i jestem w nich zakochana, mimo że są sportowe to dzięki logo Balmain zabierają szyku i elegancji i wyglądają luksusowo. Po prostu uwielbiam:)
Kasia
Co tu dużo mówić.. luksus sam w sobie. Markę Balmain poznałam dzięki siostrom Kardashian, które przyjaźnią się z Olivierem Rouseiteingiem. Gdy tylko zobaczyłam te przepiękne marynarki i sukienki balmain opinie i umiłowanie celebrytek do marki wydały mi się oczywiste! 😀 Pierwszą wymarzoną marynarkę dostałam od męża na rocznicę ślubu i mogłabym ją nosić codziennie a ubieram tylko na wyjątkowe okazje. Cudo!
Eliza
Moja miłość do marki Balmain pojawiła się wraz z zakupem bluzki na przecenie z logo. Początkowo nie znałam dobrze marki Balmain, opinie i renoma zachęciły mnie jednak do zapoznania się. Zaczęło się niewinnie, od koszulki aż do zamawiania pasujących do siebie ubrań zarówno mężowi, sobie i naszemu synowi. Jestem zdania, że lepiej zainwestować w dobrą jakość, która posłuży na wiele lat.
Ola
Długo zastanawiałam się nad wyborem zestawu na wakacje. Potrzebowałam czapki z daszkiem, klapek i stroju kąpielowego. Chciałam, żeby wszystko do siebie pasowało i wyglądało na tyle ile się da - elegancko i luksusowo i tak trafiłam właśnie na Balmain. Opinie zachęciły mnie do zamówienia wszystkich tych elementów i nie żałuje - na wakacjach prezentowałam się wystrzałowo! 🙂
Justyna